6 místné Ducato

Model vozidla:

Fiat Ducato L4H3

Jízda

6 osob

Soběstačnost

Plnohodnotná

Spaní

6 osob

Objem čisté vody

90 l

Představujeme Vám jednu z velkých výzev, kterou zákazník položil na naše bedra: Fiat Ducato L4H3 se spaním a jízdou pro 6 osob. Toto vozidlo je technologicky velmi složité a popisovat jeho náročnost snad ani slovy nelze. Byla to pro nás skvělá příležitost a přes všechny překážky se podařilo vestavbu udělat lehkou a zároveň neupouštět z rámových konstrukcí, které zajišťují její vysokou pevnost a odolnost. Opět jsme čerpali zkušenosti a inspiraci z leteckého průmyslu, který je dle mého názoru matkou všech konstrukčních technologií.

Majitelkou původně zamýšlené obložení stěn z drásaných opalovaných palubek jsme kvůli váze nemohli použít. Jako alternativu si majitelka vybrala dubovou dýhu v teplém odstínu a díky tomu interiér působí velmi hřejivě a útulně. Spotřebiče a doplňky v černé barvě dotvářejí celkový design.

Na podlahu v obytném prostoru jsme zvolili lehký, ale zároveň odolný vinyl v dekoru dřeva. V garáži jsme na stěny použili černý zátěžový koberec. Černá barva tento prostor trochu opticky zmenšila, ale reálně se sem vejdou jízdní kola pro 2 dospělé a 4 děti a ještě spousta místa zbude pro další zavazadla či sportovní vybavení.

Největší předností této vestavby jsou tři samostatné spací plochy pro celkem 6 osob: pevná postel nad garáží, spouštěcí postel Project 2000 a rozkládací sedadla FASP 506.

Výbava vestavby

Voda

Plyn

Doplňky a ostatní

Elektro

Topení a ohřev

Galerie

No items found.

Napište nám, zavolejte

nebo se u nás zastavte osobně

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím ještě jednou.