A zase to Ducato

Model vozidla:

Fiat Ducato L4H3

Jízda

3

Soběstačnost

Plnohodnotná

Spaní

2-3

Objem čisté vody

90 l

Přáním majitelky byl světlý interiér, který si bude moct dále doladit podle sebe. Mezi vybranými doplňky si můžete všimnout černých úchytek, které jsme nově přidali k nám na e-shop. Dlouho jsme hledali elegantní a především funkční řešení aretace dvířek a máme dojem, že se nám jej konečně podařilo najít.

V garáži bylo nejdůležitější zajistit dostatek místa pro 2 horská kola. Celý prostor jsme ponechali co nejjednodušší, bez zbytečných obložek a nakonec to nevypadá vůbec špatně.

Postel o rozměrech 140 x 180 cm je řešená dvěma kusy matrace z důvodu snadnější manipulace (pod matrací se nachází revizní otvor nádrže). Z postele je přístup do šatní skříně. Nebojte, dvířka budou, jen nám při dokončování nevyšly panty.

Kuchyňka byla pro majitelku dalším stěžejním bodem. Díky prodloužením na obou stranách linky je možno ze 120 cm vykouzlit 205 cm pracovní desky. Při vaření lze využít také otočné stolky a tím si celkovou plochu ještě zvětšit.

ABS koupelna s rozměry 68 x 100 cm bude sloužit také jako sušárna a samozřejmě toaleta (ta nám na fotkách chybí). Majitelka si vybrala ekologické kompostovací WC s elektrickým odvětráváním.

Sezení jsou v této vestavbě hned dvě. Hlavní pohovka naproti bočním dveřím je multifunkčním kouskem nábytku, který díky nastavitelnému stolku poslouží při jídle i při práci na počítači, ale během chvilky se může proměnit v pohodlné místo k lenošní a užívání těch nejhezčích výhledů. Pomocí úložných boxů je dokonce možné vytvořit další lůžko (na poklopech bude polstrování). Druhé sezení vzniklo kvůli dalšímu místu k práci a také snadnějšímu přístupu do postele.

Výbava vestavby

Galerie

No items found.

Napište nám, zavolejte

nebo se u nás zastavte osobně

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Oops! Něco se pokazilo. Zkuste to prosím ještě jednou.